ART / Lithographs / Litograph 11528177
nr 1152 8177
LITOGRAPH
unidentified artist, otydligt signerad, kvinnofigur, sheet: 77x53,
Oidentifierad konstnär, otydligt signerad, kvinnofigur, bladets mått: 77x53
1000
SEK 300
Monday December 11 2017
at 19:05:35
11/12 19:00:01